25042016111315

Ürün Bilgileri

– Soğutma modu

– Salınım

– Filtre temizleme hatırlatması

– Isıtma modu

– Tuş kilidi

– Uzaktan kumanda kilidi

Ürün Özellikleri

Merkezi Kontrol

Merkezi Kumanda,maksimum bağlantı uzunluğu 1.200 m olan en fazla 64 iç üniteyi kontrol edebilen çok fonksiyonlu bir kumandadır.Bu cihaz,kablo tesisatı konfigürasyonunu basitleştirmek ve merkezileştirmek için Midea’nın yeni tasarım ürünlerinin master dış ünitelerini bağlar.

Üç kilitleme modu

Merkezi kumanda, iç ünitelerin yönetimi için üstün özellikli bir yöntem sağlar. Kullanıcılar, diledikleri gibi kablosu kumandayı kilitleyerek, çalışma modunu kilitleyerek veya merkezi kumandanın tuş takımını kilitleyerek kendi seçimlerini yapabilir.

İç ünite çalışma durumu ekranı

Merkezi kumanda iç ünitenin çalışma durumunu ve hata kodlarını gösterir, böylece kullanıcılar yetkili servise başvurmadan kullanım kılavuzunda bulunan hata kodları tablosunu inceleyerek hataları tespit edebilir.

Hava filtresi temizleme hatırlatma fonksiyonu 

Hava filtresi temizleme hatırlatma fonksiyonu, sadece CCM30 merkezi dokunmatik kumanda ile kullanılabilir. “FL” simgesi, belirtilen iç ünitenin haca filtresinin temizlenmesi gerektiğini gösterir.

Şık tasarım

CCM’nin şık tasarımı lüks ortamlara uyumludur. Tuş takımı kilitleme fonksiyonu, yanlışlıkla çalışmayı önlemek için kullanılır.

Tek/birleştirilmiş kumanda

Kumanda cihazı tek bir ünite için ya da tüm üniteler için kullanılabilir, böylece kontrol işlemleri basitleşir.
Çalışma sinyali geri beslemesi, tüm ünitelerin doğru modda çalışmasını temin eder.

Kolay montaj

Merkezi kumanda, montaj yerine uygunluk açısından iki farklı görünüme sahiptir. A yapısının duvara gömülü olması gerekirken, B yapısını gömülmesi gerekmez. Her ikisinin de kullanımı kolaydır.

klima montaj

Ağdan izleme erişimi

Merkezi kumanda, en fazla 64 iç üniteyi bir ağ izlemesi veya bina yönetim sisteminde birleştirebilir.

klima ağ erişimi

Midea VRF Klima Servis Talebi İçin 0216 336 72 71 nolu Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.