Midea Gizli Kanallı Tip MDV D XX T2N1 BA5

Ürün Bilgileri

Midea VRF Klima, performansı arttıran ve enerji tasarrufu sağlayan çok sayıda önemli özelliğe sahiptir. Bunlar mükemmel soğutma/ısıtma performansı sağlayan, konforu arttıran, dayanıklı ve montajı kolay yapılabilen başlıca teknolojilerdir.

– Otomatik Yeniden Başlatma                                  – Kanala Bağlanabilir

– Beni İzle Fonksiyonu                                               – Taze Hava

– Tümleşik Drenaj Pompası                                      – Soğuk Hava Koruması Fonksiyonu

 

Ürün Özellikleri

Kompakt boyut

Yüksekliği sadece 210mm (15~71 modelleri) veya 270mm (80 ila 112 modelleri) veya 300mm (140 modeli)1

Harici statik basınç

Dört devirli fan motoru (Süper yüksek devirli fan motoru opsiyoneldir) Harici statik basınç (ESP) değişikliği için kablo tesisatı bağlantısını ‘SH’ yerine ‘H’ klemensine yapın.

Elverişli montaj

Genleşme valfi (EXV) iç ünitenin içinde bulunmaktadır. Standart filtre alüminyum bir çerçevenin içine yerleştirilmiştir, ünitenin alt kısmından aşağı çekilerek çıkarılabilir. Emme haznesi, standart bir ekipman olarak bulunmaktadır. Kolay kanal bağlantısı için taze hava deliği, hava giriş/çıkış flanşı standarttır. Arkadan hava girişi standarttır ve alttan hava girişi opsiyoneldir. Her iki girişte de aynı bağlantı kanalı kullanılır.

gizli kanalli tip ozellikleri

Esnek kontrol ve kolay bakım

Standart kablolu uzaktan kumanda KJR-29B1/BK-E.
Bakımda kolaylık sağlaması için, elektrik kontrol kutusu üniteden 1m uzaklığa çekilebilir. Midea CAC fabrikasında yapılabilmesi için, müşterilerin bu hizmeti önceden talep etmeleri gereklidir.
Standart işlevsel bağlantı uçları arasında Uzaktan Açma/Kapama, Nem Alma kontak anahtarı ve Alarm sinyal çıkışı (220V) bulunmaktadır.

Midea VRF Klima Servis Talebi İçin 0216 336 72 71 nolu Numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.